Yuki Miyata: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
| style="text-align: center; " |Spotlight (San Jose) | | style="text-align: center; " |Spotlight (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |Sapphire | | style="text-align: center; " |Sapphire | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |As If | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||