Zoe Ridge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
|JUMP (Provo) | |JUMP (Provo) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP | ||
|- | |||
|2016 | |||
|Fire in my Bones | |||
| | |||
| | |||
|JUMP (Provo) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
Mini Female JUMP VIP | |||
|- | |||
|2017 | |||
|Inverted | |||
| | |||
| | |||
|JUMP (Provo) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
Runner-Up Junior | |||
Mini Female JUMP VIP | |||
|} | |} | ||