Kami Couch: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>Fhuyfcj
No edit summary
Line 92: Line 92:
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]]
| style="text-align: center; " |ASH (Los Angeles)
 
| style="text-align: center; " |n/a
|-
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> On the Edge Award
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> On the Edge Award
|-
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Anaheim)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Lacrimosa
| style="text-align: center; " |Lacrimosa
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 110: Line 112:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|style=“text-align:center; “ |Radix (Denver)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |ASH (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |ASH (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |n/a
| style="text-align: center; " |n/a
|-
| style="text-align: center; " |Velocity (Orange County)
| style="text-align: center; " |n/a
|-
|style=“text-align:center; “ |24/Seven (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|}
|}