Kami Couch: Difference between revisions

imported>Fhuyfcj
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 74: Line 74:
|-
|-
| style="text-align: center; " |Hollywood Connection (Burbank)
| style="text-align: center; " |Hollywood Connection (Burbank)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Co-Stars (Junior) Solos <br> Titanium Award
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Co-Stars (Junior) Solos<br />Titanium Award
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
Line 88: Line 88:
| style="text-align: center; " |High Gold Award
| style="text-align: center; " |High Gold Award
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |All That Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |All That Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]]
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> On the Edge Award
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge Award
|-
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Anaheim)
| style="text-align: center; " |JUMP (Anaheim)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Lacrimosa
| style="text-align: center; " |Lacrimosa
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 107: Line 104:
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Supernova
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Supernova
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Easton Payne
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Easton Payne
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|style=“text-align:center; |Radix (Denver)
| style="text-align: center; " |Radix (Denver)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |ASH (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |ASH (Los Angeles)
| style="text-align: center; " |n/a
| style="text-align: center; " |n/a
Line 121: Line 119:
| style="text-align: center; " |n/a
| style="text-align: center; " |n/a
|-
|-
|style=“text-align:center; |24/Seven (Santa Clara)
| style="text-align:center; " |24/Seven (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|}
|}