Katie Couch: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 10: Line 10:
|eye color = Brown
|eye color = Brown
|hair color = Blonde
|hair color = Blonde
|school grade = 8th (20/21)
|school grade = 9th (21/22)
|profession = Dancer <br> Actress
|profession = Dancer <br> Actress
|affiliations = Movement Talent Agency
|affiliations = Movement Talent Agency
Line 129: Line 129:
|NUVO (Billings)
|NUVO (Billings)
|
|
|-
| rowspan="2"|2021
| rowspan="2"|Distant Earth
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|Jessie Riley
|JUMP (Phoenix)
|
|-
|NUVO (Bellevue)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|}
|}


Line 414: Line 424:
|}
|}


==Gallery==
==Additional Page==
<gallery position="center">
[[Katie Couch/Gallery]]
Katiecouch.jpg
91264619 538008283792096 8444634411260162964 n.jpg
</gallery>


==External Link==
==External Links==
*[https://www.katie-couch.com/ Official Site]
*[https://www.katie-couch.com/ Official Site]
*[https://www.facebook.com/katie.couch.3538 Facebook]
*[https://www.facebook.com/katie.couch.3538 Facebook]