Katie Couch: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 192: | Line 192: | ||
| rowspan="6" |Contemporary | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
|24/7 | |24/7 (Albuquerque) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 (Atlanta) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 (San Diego) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 204: | Line 204: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|NYCDA ( | |NYCDA (Las Vegas) | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|NUVO (Tulsa) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="4" |Vail | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Jessie Riley | |||
|24/7 (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|JUMP | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|NUVO | |NUVO | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Nera | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Paige Borowski | |||
|NUVO | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
| | | | ||
| Line 521: | Line 539: | ||
==External Links== | ==External Links== | ||
*[https://www.naludamagazine.com/interview-with-dancer-actress-and-model-katie-couch/ Naluda Magazine] | |||
*[https://www.vernamagazine.com/katie-couch-and-how-she-stay-focused-and-dedicated-to-her-career/ Verna Magazine] | |||
*[https://www.katie-couch.com/ Official Site] | *[https://www.katie-couch.com/ Official Site] | ||
*[https://www.facebook.com/katie.couch.3538 Facebook] | *[https://www.facebook.com/katie.couch.3538 Facebook] | ||