Zarina Cabanilla: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Way You Make Me Feel | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Way You Make Me Feel | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Rainbow (Claremont) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Top Elite Starz | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2013 | ||