Rosie Marks: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>KSwani123
Line 112: Line 112:
|Danella Sloman<br />Abaigh Punton<br />Layla Armstrong Hughes<br />[[Regan Garcia]]<br />[[Gracie Weldon]]<br />Isadora France<br />Jasmine Harty<br />[[Layla Boyce]]<br />Maya Culverwell<br />Parisa McCarthy<br />Sezen Djouma<br />Zara Davies
|Danella Sloman<br />Abaigh Punton<br />Layla Armstrong Hughes<br />[[Regan Garcia]]<br />[[Gracie Weldon]]<br />Isadora France<br />Jasmine Harty<br />[[Layla Boyce]]<br />Maya Culverwell<br />Parisa McCarthy<br />Sezen Djouma<br />Zara Davies
|-
|-
|The Ballad Of Sara Berry
|Musical Theater
|Aimee Davis
Billy Vale
Cassie LeFevre Charlotte Stephens King
Danella Sloman
Emma Sherrard
Gracie McGonigal
Harry Tunningely
Hannah Hutchins
Isabella Diaz Pascueal
Jasmine Harty
Kate Jevons
Lottie Mulcahy
Lottie Sicilia
Matilda Hart
Oliver Schofield
Pip Simpson
Oliver Schofield
Pip Simpson
Tyler Davis
Abaigh Punton
Alex Stuckey
Isadora France
Layla Armstrong Hughes
Lucy Billington
Maya Culverwell
Parisa McCarthy
[[Holly Adams]]
Ruby Slinn
Zara Davies
|-
|2019
|The Smartphone Hour
|The Smartphone Hour
|Musical Theater
|Musical Theater
|Bethan Alice Owen<br />[[Chloe Hawthorn]]<br />Dorka Lili Szigeti<br />Elisa Roewe<br />Ella Hagger<br />Helena Woolich<br />Izzy Haynes<br />Lydia Whitbread<br />Maddie Thompson<br />Martina Dianda Rodriguez-Villar<br />Sophie Green<br />Tara Farquhar
|Bethan Alice Owen<br>
Chloe Hawthorn<br>
Dorka Lili Szigeti<br>
Elisa Roewe<br>
Ella Hagger<br>
Helena Woolich<br>
Izzy Haynes<br>
Lydia Whitbread<br>
Maddie Thompson<br>
Martina Dianda Rodriguez-Villar<br>
Sophie Green<br>
Tara Farquhar
|}
|}