Amelia Farrell: Difference between revisions
imported>KSwani123 |
imported>KSwani123 |
||
| Line 162: | Line 162: | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
| style="text-align:center;"|Tyler Davis<br />[[Billy Vale]]<br />Fred Nielson<br />[[Chloe Hawthorn]]<br />Emily Grace Atkins<br />Isabella Graham<br />Izzy Simmons<br />Lydia Blatch<br />Matilda Hart<br />Ruby Slinn<br />Summer Mawdsley | | style="text-align:center;"|Tyler Davis<br />[[Billy Vale]]<br />Fred Nielson<br />[[Chloe Hawthorn]]<br />Emily Grace Atkins<br />Isabella Graham<br />Izzy Simmons<br />Lydia Blatch<br />Matilda Hart<br />Ruby Slinn<br />Summer Mawdsley | ||
|- | |||
|2019 | |||
|You Can't Stop The Beat | |||
|Musical Theater | |||
| | |||
|} | |} | ||