Amelia Farrell: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>TVfan98 No edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
|5th overall in Juniors solos | |5th overall in Juniors solos | ||
|- | |||
|2015 | |||
|Popular | |||
|Musical Theater | |||
| | |||
|- | |||
|2016 | |||
|Unknown solo | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|2016 | | style="text-align:center;"|2016 | ||