Jessie Roberts: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>KSwani123
No edit summary
Line 9: Line 9:
|height = 5'1"  
|height = 5'1"  
|eye color = Blue
|eye color = Blue
|hair color = Blonde
|hair color = Blonde (Natural) <br> Black (Dyed)
|profession = Dancer <br> Actress <br> Singer <br> Model
|profession = Dancer <br> Actress <br> Singer <br> Model
|affiliations = Hero Talent Group
|affiliations = Hero Talent Group
Line 120: Line 120:
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />Beatrice Allen<br />Caroline Young<br />Daisy Statham<br />Diego Sanna<br />Emily Ames<br />Erin O'Brien<br />[[Gracie Weldon]]<br />Katie Fegan<br />Lillian Abey<br />[[Lottie Sicilia]]<br />Lucy Billington<br />Maia West<br />[[Rosie Marks]]<br />Tommi-Jo Black<br />Zara Davies
| style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />Beatrice Allen<br />Caroline Young<br />Daisy Statham<br />Diego Sanna<br />Emily Ames<br />Erin O'Brien<br />[[Gracie Weldon]]<br />Katie Fegan<br />Lillian Abey<br />[[Lottie Sicilia]]<br />Lucy Billington<br />Maia West<br />[[Rosie Marks]]<br />Tommi-Jo Black<br />Zara Davies
|-
|2019
|High School Musical
|Jazz
|Abaigh Punton
Aimee Davis
Alex Stuckey
Amari Webb-Martin
Anastasia Holland
Anna Marie Romero
Billy Vale
Cassie LeFevre
Chloe Hawthorn
Daniel Wright
David Marini
Diego Sanna
Eleanor Phillips
Ellie Jackson
Erin O'Brien
Eva McNamus
Gracie Weldon
Gwen Current
Hannah Hutchins
Harry Tunningley
Imaan Guthrie
Isabella Graham
Isobel Haynes
Izzy Simmons
Jaynie Awcock
[[Lilly Abey]]
Joachim Sciamma 
Kate Jevons
Katie Minnis
Keyaan Hameed
Layla Armstrong-Hughes
Layla Rose Boyce
Lottie Mulcahy
Lottie Sicilia
Lucy Billington
Lydia Blatch
Maia West
Maisie-Kate Robertson
Melody Lee
Molly-May Gibson
Naomi Pacquette
Oliver Shofield
Osian Thompson
Pauline Chaleur-Launey
Pip Simpson
Rosie Marks
Rosie Trentham
Ruby Coyte
Ruby Slinn
Sezen Djouma
Sophie Alibert
Summer Mawdsley
Vita Hamilton
Zara Davie
|}
|}