Kaitlyn Tran: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>ChloeBata555
No edit summary
Line 27: Line 27:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2014-5
| rowspan="2" |2014-2015
age 6
| rowspan="2"|Miss Banana
| rowspan="2"|Miss Banana
| rowspan="2"|Jazz
| rowspan="2"|Jazz
Line 36: Line 37:
|unknown placement
|unknown placement
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2015-6
| rowspan="6" |2015-2016
age 7
| rowspan="5"|Let Me Entertain You
| rowspan="5"|Let Me Entertain You
| rowspan="5"|Specialty
| rowspan="5"|Specialty
Line 59: Line 61:
|unknown placement
|unknown placement
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="8"|2016-7
| rowspan="8" |2016-2017
age 8
| rowspan="6"|Big Noise
| rowspan="6"|Big Noise
| rowspan="6"|Jazz
| rowspan="6"|Jazz
Line 87: Line 90:
|Starpower (Toronto)
|Starpower (Toronto)
|unknown placement
|unknown placement
|-
|2017-2018
|Queen Bee
|Jazz
|24/ Seven
Pittsburgh
|1st in mini solos
|}
|}