Kaitlyn Tran: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>ChloeBata555 No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|2014- | | rowspan="2" |2014-2015 | ||
age 6 | |||
| rowspan="2"|Miss Banana | | rowspan="2"|Miss Banana | ||
| rowspan="2"|Jazz | | rowspan="2"|Jazz | ||
| Line 36: | Line 37: | ||
|unknown placement | |unknown placement | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="6"|2015- | | rowspan="6" |2015-2016 | ||
age 7 | |||
| rowspan="5"|Let Me Entertain You | | rowspan="5"|Let Me Entertain You | ||
| rowspan="5"|Specialty | | rowspan="5"|Specialty | ||
| Line 59: | Line 61: | ||
|unknown placement | |unknown placement | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="8"|2016- | | rowspan="8" |2016-2017 | ||
age 8 | |||
| rowspan="6"|Big Noise | | rowspan="6"|Big Noise | ||
| rowspan="6"|Jazz | | rowspan="6"|Jazz | ||
| Line 87: | Line 90: | ||
|Starpower (Toronto) | |Starpower (Toronto) | ||
|unknown placement | |unknown placement | ||
|- | |||
|2017-2018 | |||
|Queen Bee | |||
|Jazz | |||
|24/ Seven | |||
Pittsburgh | |||
|1st in mini solos | |||
|} | |} | ||