Ava-Lynn Lemoine: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 91: | Line 91: | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Lines | |3<sup>rd</sup> in Teen Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Breezy | |||
|Hip Hop | |||
|Kylie Adegoke<br />Isabella Braid<br />Shylah Bucher<br />Mackenzie Cameron<br />Mia Clark<br />Cayla Cohen<br />Abbey Dawson<br />Charlotte Foldes<br />Emily Halpern<br />Ella Hosseinpour<br />[[Ava-Lynn Lemoine|Ava Lynn]]<br />Jenna Mahoney<br />Jack Maier<br />Katelyn Mcadam-Rusk<br />Katherine Mertel<br />Delaney Miner<br />Kiaya Perez<br />Aubrianna Sabatini<br />Spencer Seebach<br />Sarah Stillman<br />Brenna Stone<br />Bailey West<br />[[Chyna Wong-Wui]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Lines | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|All Night | |All Night | ||