Aleena Aoun: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 61: Line 61:
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align:center;"|2016
| rowspan="6" style="text-align:center;"|2016
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Mama Knows Best
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Mama Knows Best
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz
Line 71: Line 71:
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align:center;"|The Hunter
| rowspan="3" style="text-align:center;"|The Hunter
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Open
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Open
| rowspan="2" style="text-align:center;"|
| rowspan="3" style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align:center;"|9<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align:center;"|9<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 79: Line 79:
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Las Vegas)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Las Vegas)
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align:center;"|Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align:center;"|If I Will
| rowspan="7" style="text-align:center;"|If I Will