Aleena Aoun: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align:center;"|2016 | ||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Mama Knows Best | | rowspan="2" style="text-align:center;"|Mama Knows Best | ||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz | | rowspan="2" style="text-align:center;"|Jazz | ||
| Line 71: | Line 71: | ||
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|The Hunter | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"| | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align:center;"|9<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align:center;"|9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Las Vegas) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (Las Vegas) | ||
| style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align:center;"|5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Showstopper (Anaheim II) | |||
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="7" style="text-align:center;"|If I Will | | rowspan="7" style="text-align:center;"|If I Will | ||