Gianna Martello: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 547: Line 547:
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Twilight
| style="text-align: center; " |Twilight
| style="text-align: center; " |Lyrical
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |[[Camryn Bridges]] <br> [[Jane Dickson]] <br> [[Nia Frazier]] <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Brynn Rumfallo]] <br> [[Kendall Vertes]]
| style="text-align: center; " |Blush and Bashful
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
|}
|}