Gianna Martello: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 96: Line 96:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2005
| style="text-align: center; " |2002
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
Line 102: Line 102:
| style="text-align: center; " |Amanda Stelluto
| style="text-align: center; " |Amanda Stelluto
| style="text-align: center; " |DEA (Cleveland)
| style="text-align: center; " |DEA (Cleveland)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Preteen Duet/Trios
|-
| style="text-align: center; " |2003
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Gabi Flora
| style="text-align: center; " |DEA (Cleveland)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duets
|}
|}