Talia Seitel: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 615: | Line 615: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2009 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Bananas | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Victoria Frank <br> Payton Sullivan | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Competitive Duet/Trios | ||
| Line 625: | Line 625: | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals | | style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Competitive Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Age 8 & Under Competitive Duet/Trios | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Crippled Bird | | style="text-align: center; " |Crippled Bird | ||