Rihanna Quinn: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 1: Line 1:
{{Infobox dancer
{{Infobox dancer
|name = Rihanna Quinn
|name = Rihanna Quinn
|image = File:Rihanna Quinn 2020.jpg
|image = File:Rihanna Quinn.jpg
|gender = Female
|gender = Female
|age = 13
|age = 13
Line 141: Line 141:
|Starpower (Lakewood)
|Starpower (Lakewood)
|-
|-
|Abra Cadabra
| rowspan="2" |Abracadabra
|
| rowspan="2" |
|
|Showbiz Nationals
|-
|KAR
|}
|}


Line 177: Line 179:
| rowspan="3" |Locomotion
| rowspan="3" |Locomotion
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |[[Taylor Donahue]]<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />[[Rihanna Quinn]]<br />[[Coco Quinn]]
| rowspan="3" |[[Taylor Donahue]]<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />[[Rihanna Quinn]]<br />[[Coco Quinn]]
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
Line 190: Line 192:
| rowspan="3" |Boss
| rowspan="3" |Boss
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Camryn Carmona<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Isabella Espinoza<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Tia Payne<br />[[Kaylee Quinn]]<br />[[Rihanna Quinn]]<br />Jayla Shanks<br />Laura Twyford<br />Madilynn Vantuinen<br />Alauna Walls-Harris<br />Camryn Woods
| rowspan="3" |Camryn Carmona<br />[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />[[Taylor Donahue]]<br />Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Isabella Espinoza<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Tia Payne<br />[[Kaylee Quinn]]<br />[[Rihanna Quinn]]<br />Jayla Shanks<br />Laura Twyford<br />Madilynn Vantuinen<br />Alauna Walls-Harris<br />Camryn Woods
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
Line 241: Line 243:
==Gallery==
==Gallery==
<gallery position="center">
<gallery position="center">
Rihanna Quinn.jpg
Rihanna Quinn 2.jpg
Rihanna Quinn 2.jpg
tumblr_n71p623Q7d1tdrl0no1_500.jpg
tumblr_n71p623Q7d1tdrl0no1_500.jpg
Line 271: Line 272:
*[https://www.instagram.com/rihannaquinn/ Instagram (1)]
*[https://www.instagram.com/rihannaquinn/ Instagram (1)]
*[https://www.instagram.com/rihannanquinn/ Instagram (2)]
*[https://www.instagram.com/rihannanquinn/ Instagram (2)]
*[https://vsco.co/rihannaquinn/ VSCO]
[[Category:Dancers]]
[[Category:Dancers]]
[[Category:Girl Dancers]]
[[Category:Girl Dancers]]