Daylyn Lucky: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 170: | Line 170: | ||
| style="text-align: center; " |entered in title competition | | style="text-align: center; " |entered in title competition | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Dark Minds | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
| Line 179: | Line 179: | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | | style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Velocity (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|} | |} | ||