Daylyn Lucky: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 170: Line 170:
| style="text-align: center; " |entered in title competition
| style="text-align: center; " |entered in title competition
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Dark Minds
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Dark Minds
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
Line 179: Line 179:
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |Velocity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|}
|}