Kayla Seitel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 358: Line 358:
|9<sup>th</sup> in Petite Large Groups
|9<sup>th</sup> in Petite Large Groups
|-
|-
| rowspan="17" |2013
| rowspan="18" |2013
|Crazy in Love
|Crazy in Love
|Jazz
|Jazz
Line 376: Line 376:
|Countdown (Fallbrook)
|Countdown (Fallbrook)
|unknown scoring
|unknown scoring
|-
|Dirty Work
|unknown
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|-
|-
| rowspan="2" |Warped
| rowspan="2" |Warped