Kayla Seitel: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 358: | Line 358: | ||
|9<sup>th</sup> in Petite Large Groups | |9<sup>th</sup> in Petite Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2013 | ||
|Crazy in Love | |Crazy in Love | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 376: | Line 376: | ||
|Countdown (Fallbrook) | |Countdown (Fallbrook) | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|Dirty Work | |||
|unknown | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Warped | | rowspan="2" |Warped | ||