Auriel Welty: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2009 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2009 | ||
| style="text-align: center; " |By Your Side | | rowspan="2" style="text-align: center; " |By Your Side | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |13<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | ||