Jessi Kennedy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>Kingofgameshows800 m →Dances |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ! style="background:#E8CFE8;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center; "|2012 | |rowspan="2" style="text-align: center; "|2012 | ||
|style="text-align: center; "|Hold My Eyes | |style="text-align: center; "|Hold My Eyes | ||
|style="text-align: center; "|Contemporary | |style="text-align: center; "|Contemporary | ||
| Line 94: | Line 94: | ||
|style="text-align: center; "|Starbound (San Antonio) | |style="text-align: center; "|Starbound (San Antonio) | ||
|style="text-align: center; "|1<sup>st</sup> | |style="text-align: center; "|1<sup>st</sup> | ||
|- | |||
|style="text-align: center; "|To Be Saved | |||
|style="text-align: center; "| | |||
|style="text-align: center; "|Alexa Perez | |||
|style="text-align: center; "|NUVO | |||
|style="text-align: center; "| | |||
|} | |} | ||