Chloe Lang: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 51: Line 51:
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
!Other Dancer
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
|-
|-
|2007
|2007
|unknown
|unknown
|
|StarSystems
|StarSystems
|-
|-
| rowspan="2" |2012
|2012
| rowspan="2" |Summertime Sadness
|Summertime Sadness
|
|EPC
|EPC
|-
|Starpower
|-
| rowspan="3" |unknown
|Dream
|Revolution
|-
|I Found
|Beyond the Stars
|-
|Dreamer
|Showbiz
|}
|}