Nina Linhart: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 223: | Line 223: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2007 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2007 | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Cannonball | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Jessica Ice <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Shook Me All Night Long | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |John Fiumara <br> Jessica Ice <br> Josh Ice <br> Jesse Johnson <br> Rachel Narasimhan <br> [[Brandon Pent]] <br> Stephanie Pittman | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2008 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2008 | ||
| style= | | style="text-align: center; " |I’m Feeling Yummy from Head to Toe | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Emily Burkhart <br> [[Miranda Maleski]] <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Wheel of Fortune | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |[[Olivia Ice]] <br> Stephanie Pittman <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |2009 | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Do the 45 | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Tap | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Matt Saffron | ||
| style= | | style="text-align: center; " |John Fiumara <br> Jessica Ice <br> Stephanie Pittman <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Be Italian | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |[[Taylor Ackerman]] <br> Elissa Berardi <br> Emily Burkhart <br> Jessica Ice <br> [[Miranda Maleski]] <br> [[Brittany Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] | ||
| style= | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Counter Clockwise | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Emily Burkhart <br> Jessica Ice <br> Jesse Johnson <br> [[Miranda Maleski]] <br> [[Brittany Pent]] <br> [[Elizabeth Rohm]] | ||
| style= | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Rack ‘Em Up | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Elissa Berardi <br> Emily Burkhart <br> Jessica Ice <br> [[Miranda Maleski]] <br> Rachel Narasimhan <br> [[Brittany Pent]] <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||
| style= | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="8" style="text-align: center; " |2011 | ||
| Line 287: | Line 287: | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |John Fiumara <br> [[Brittany Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> and others | | rowspan="2" style="text-align: center; " |John Fiumara <br> [[Brittany Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |DEA Nationals (Las Vegas) | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |My Funny Valentine | | rowspan="3" style="text-align: center; " |My Funny Valentine | ||
| Line 297: | Line 297: | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Olivia Ice]] <br> [[Brittany Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> and others | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Olivia Ice]] <br> [[Brittany Pent]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Platinum Award | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |DEA Nationals (Las Vegas) | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |The Mating Game | | rowspan="3" style="text-align: center; " |The Mating Game | ||
| Line 310: | Line 310: | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |John Fiumara <br> [[Olivia Ice]] <br> Jesse Johnson <br> Stephanie Pittman <br> and others | | rowspan="3" style="text-align: center; " |John Fiumara <br> [[Olivia Ice]] <br> Jesse Johnson <br> Stephanie Pittman <br> and others | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Dance Masters of PA | ||
| style= | | style="text-align: center; " |Platinum Award | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="text-align: center; " |DEA Nationals (Las Vegas) | ||
| style= | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||