Nina Linhart: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 32: Line 32:
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |DEA Nationals (NYC)
| style="text-align: center; " |DEA Nationals (NYC)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos
Line 40: Line 37:
| style="text-align: center; " |Fire and Ice (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |Fire and Ice (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2007
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2007