Nina Linhart: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 257: | Line 257: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Productions | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Productions | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2008 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |I’m Feeling Yummy from Head to Toe | | rowspan="2" style="text-align: center; " |I’m Feeling Yummy from Head to Toe | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| Line 275: | Line 275: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2009 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2009 | ||
| style="text-align: center; " |Do the 45 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Do the 45 | ||
| style="text-align: center; " |Tap | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Tap | ||
| style="text-align: center; " |Matt Saffron | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Matt Saffron | ||
| style="text-align: center; " |John Fiumara <br> Jessica Ice <br> Stephanie Pittman <br> and others | | rowspan="2" style="text-align: center; " |John Fiumara <br> Jessica Ice <br> Stephanie Pittman <br> and others | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |DEA Nationals (NYC) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Groups | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NYCDA (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Groups <br> 1<sup>st</sup> in Teen Tap | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2010 | ||