Nina Linhart: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
No edit summary |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
| style="text-align: center; " |Onstage New York (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Onstage New York (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2009 | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Fire and Ice (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2010 | | style="text-align: center; " |2010 | ||