Nina Linhart: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 276: | Line 276: | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |NUVO (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |With Every Heartbeat | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Duet/Trios <br> High Gold Award | |||
|} | |} | ||