Alysa Owen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
|Countdown | |Countdown | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2021 | |||
| rowspan="2" |Ready or Not | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|REVEL | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Reno) | |||
|Teen Female Non-Stop Dancer | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Toy Soldier | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|REVEL | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Reno) | |||
|Teen Female Non-Stop Dancer | |||
|} | |} | ||