Lexus Johnson: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 274: | Line 274: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="12"|2016 | ||
|Confident | |Confident | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 295: | Line 295: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Small Groups | |1<sup>st</sup> in Senior Small Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Tremors | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Nico Lonetree<br />Madie Woltman | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hello | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|[[Alex Anton]]<br />Angelina Borgen<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Ashley Kolling<br />Nico Lonetree<br />Allyson Nelson<br />Malia Oliver<br />[[Taylor Sieve]]<br />Addie Tansom<br />Madie Woltman | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|We Have it All | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|[[Alex Anton]]<br />Angelina Borgen<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Ashley Kolling<br />Nico Lonetree<br />Allyson Nelson<br />Malia Oliver<br />[[Taylor Sieve]]<br />Addie Tansom<br />Madie Woltman | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Carry On | |||
|open | |||
| | |||
|[[Alex Anton]]<br />Angelina Borgen<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Ashley Kolling<br />Nico Lonetree<br />Allyson Nelson<br />Malia Oliver<br />[[Taylor Sieve]]<br />Addie Tansom<br />Madie Woltman | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Fosse | |Fosse | ||
| Line 351: | Line 379: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="13"|2017 | ||
|Waiting | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Jada Gosselin-Jones<br />Anne Jackson<br />Amaya Kaufenberg | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Displaced Fear | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Shining | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Aless Abla<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Abigail Burkhardt-Bixby<br />Lauren Busyn<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />Madeline Kasel<br />Madisen Tuhy | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Drowning | |Drowning | ||
|Specialty | |Specialty | ||
| Line 372: | Line 421: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Large Groups | |1<sup>st</sup> in Teen Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|XO | |||
|open | |||
| | |||
|Aless Abla<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Allyson Nelson<br />Sydney Ronneberg<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Abby Welter | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Chaos | |||
|open | |||
| | |||
|Aless Abla<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Allyson Nelson<br />Sydney Ronneberg<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Abby Welter | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|La La Land | |La La Land | ||