Lexus Johnson: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2009 | | rowspan="2"|2009 | ||
|Surprise | | rowspan="2"|Surprise | ||
|Musical Theater | | rowspan="2"|Musical Theater | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer | |1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starquest (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2010 | |2010 | ||