Kassidy Leon: Difference between revisions

>Javi34
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 48: Line 48:
|-
|-
|Dance Masters of PA
|Dance Masters of PA
|Gold award
|Gold Award
|-
|-
|JUMP
|JUMP (Pittsburgh)
(Pittsburgh)
|unknown scoring  
|unknown scoring  
|-
|-
Line 63: Line 62:
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Swan Lake Variation
| style="text-align: center; " |Ballet
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2014
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2014
Line 71: Line 77:
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
|Open Call
|Open Call (Pittsburgh)
(Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|-
|Hollywoodvibe
|Hollywood Vibe (Pittsburgh)
(Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|-