Kassidy Leon: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 61: Line 61:
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|2013
|Swan Lake Variation
|Ballet
|unknown
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2014
| rowspan="5" |2014