Kassidy Leon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 55: | Line 55: | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
|2012 | | rowspan="3" |2012 | ||
|Dreams on Fire | | rowspan="3" |Dreams on Fire | ||
|Acrobatic | | rowspan="3" |Acrobatic | ||
|unknown | | rowspan="3" |unknown | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
| | |Platinum | ||
|- | |||
|Fire and Ice (Pittsburgh) | |||
|Diamond | |||
|- | |||
|Nexstar (Akron) | |||
|Amazing Flexibility Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2014 | | rowspan="5" |2014 | ||
| Line 79: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|Sheer Talent Nationals (Las Vegas) | |Sheer Talent Nationals (Las Vegas) | ||
| | |Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2015 | | rowspan="4" |2015 | ||
| Line 92: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
|NYCDA (Pittsburgh) | |NYCDA (Pittsburgh) | ||
| | |Platinum | ||
|- | |- | ||
|Sheer Talent (Pittsburgh) | |Sheer Talent (Pittsburgh) | ||