Kassidy Leon: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 55: Line 55:
|Scratched  
|Scratched  
|-
|-
|2012
| rowspan="3" |2012
|Dreams on Fire
| rowspan="3" |Dreams on Fire
|Acrobatic
| rowspan="3" |Acrobatic
|unknown
| rowspan="3" |unknown
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|did not place
|Platinum
|-
|Fire and Ice (Pittsburgh)
|Diamond
|-
|Nexstar (Akron)
|Amazing Flexibility Award
|-
|-
| rowspan="5" |2014
| rowspan="5" |2014
Line 79: Line 85:
|-
|-
|Sheer Talent Nationals (Las Vegas)
|Sheer Talent Nationals (Las Vegas)
|did not place
|Platinum
|-
|-
| rowspan="4" |2015
| rowspan="4" |2015
Line 92: Line 98:
|-
|-
|NYCDA (Pittsburgh)
|NYCDA (Pittsburgh)
|did not place
|Platinum
|-
|-
|Sheer Talent (Pittsburgh)
|Sheer Talent (Pittsburgh)