Kassidy Leon: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|2006
|unknown
|unknown
|unknown
|DEA (Pittsburgh)
|Gold
|-
|-
| rowspan="2" |2007
| rowspan="2" |2007
Line 47: Line 40:
|-
|-
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|8<sup>th</sup> in Small Fry Solos
|did not place
|-
|2009
|Raindrops
|Specialty
|unknown
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|Diamond
|-
|-
| rowspan="4" |2011
| rowspan="4" |2011