Abby Lee Miller: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 20: Line 20:
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:100%; font-size:90%;"
! colspan="4" style="background:#dfa4c6;" |Abby Lee Dance Company
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8eo;" |Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
|-
| rowspan="2” style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |[[Camryn Bridges]] <br> [[Nia Frazier]] <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Brynn Rumfallo]] <br> [[Kendall Vertes]]
| style="text-align: center; " |[[Camryn Bridges]] <br> [[Nia Frazier]] <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Brynn Rumfallo]] <br> [[Kendall Vertes]]
| style="text-align: center; " |Is There Still Hope
| style="text-align: center; " |Is There Still Hope
Line 37: Line 28:
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
|}
|}
[[Category:Choreographers]]
[[Category:Choreographers]]
[[Category:ALDC alumni]]
[[Category:ALDC alumni]]