Ambry Mehr: Difference between revisions
>KidsSupport add photos |
>Kidgameshowlover800 m →Solos |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2015 | ||
|Ghost | |Ghost | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center;" | |||
|Joga | |||
| | |||
| | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|} | |} | ||