Brianna Haire: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
No edit summary
Line 32: Line 32:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2007
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2007
| style="text-align: center; " |Shake
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Shake
| style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Erin Babbs
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Erin Babbs
| style="text-align: center; " |KAR
| style="text-align: center; " |KAR
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center;"|Showstopper (Anaheim)
| style="text-align: center;"|3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Solos
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2008