Brianna Haire: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 142: Line 142:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Character Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Character Solos
|-
|-
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2011
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2011
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Breathe Me
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Breathe Me
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
Line 170: Line 170:
| style="text-align: center; " |National Junior Miss Starpower
| style="text-align: center; " |National Junior Miss Starpower
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Squarepusher
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Squarepusher
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Danielle Peig
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Danielle Peig
| style="text-align: center; " |KAR (Escondido)
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland)
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place