Bridget Derville-Teer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |-style="text-align:center;" | ||
|2014 | |2014 | ||
|Giants in the | |Giants in the Sky | ||
| | | | ||
| | | | ||
|NYCDA | |NYCDA | ||
| | | | ||
|- style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||
| rowspan="4" |2015 | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan="4" |Say Something | | rowspan="4" |Say Something | ||
| Line 56: | Line 56: | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Figure 8 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |self-choreographed | ||
|Thunderstruck | |||
| | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|JUMP (Portland) | |JUMP (Portland) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|NUVO (Seattle) | |||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||
| Line 66: | Line 72: | ||
| | | | ||
|-style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||
|Enter One | | rowspan="2" |Enter One | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|Kristen Stoller | | rowspan="2" |Kristen Stoller | ||
|Spotlight | |Spotlight | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||
| rowspan=" | |Onstage New York | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |-style="text-align:center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2018 | ||
| rowspan="6" |Darkness | |||
| rowspan="6" |Contemporary | |||
| rowspan="6" |self-choreographed | |||
|Thunderstruck | |||
| | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|JUMP (Portland) | |JUMP (Portland) | ||
| | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|JUMP (Anaheim) | |||
| | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|NUVO (Bellevue) | |||
| | | | ||
|-style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||