Claire Spisak: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2011 | ||
| style="text-align: center; " |Boom Boom Pow | | style="text-align: center; " |Boom Boom Pow | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| Line 80: | Line 80: | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Secondary Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Mama | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Applause (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Encore Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Revolution (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Revolution (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Blue Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Blue Solos | ||