Claire Spisak: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 103: Line 103:
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Competitive Solos
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Competitive Solos
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Carry On
| style="text-align: center; " |Open
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown)
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Ain't No Other Man
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Ain't No Other Man
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |KAR (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |KAR (Pittsburgh)
Line 114: Line 120:
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Perth
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Perth
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Tap
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |KAR (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |KAR (Pittsburgh)