Claire Spisak: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 147: | Line 147: | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Starpower (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Overall Power 9-11 Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Overall Power 9-11 Competitive Duet/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |End of Time | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Madison Naugle | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Daydream | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Paige Elias | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Youngstown) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|} | |} | ||