Elissa Berardi: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 75: | Line 75: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Be Italian | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Taylor Ackerman]] <br> Emily Burkhart <br> [[Jessica Ice]] <br> [[Nina Linhart]] <br> [[Miranda Maleski]] <br> [[Brittany Pent]] <br> [[Stephanie Pittman]] <br> [[Elizabeth Rohm]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Rack ‘Em Up | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Emily Burkhart <br> [[Jessica Ice]] <br> [[Nina Linhart]] <br> [[Miranda Maleski]] <br> Rachel Narasimhan <br> [[Brittany Pent]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | style="text-align: center; " |2013 | ||
| Line 80: | Line 95: | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Kevin | | style="text-align: center; " |Emily Burkhart <br> [[Kevin Cosculluela]] <br> [[Brooke Hyland]] <br> [[Nina Linhart]] <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> [[Auriel Welty]] | ||
| style="text-align: center; " |Masters of Dance Arts (Coraopolis) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||