Elissa Berardi: Difference between revisions

>LoomerE
>LoomerE
No edit summary
Line 46: Line 46:
|JUMP (Pittsburgh)
|JUMP (Pittsburgh)
|Did Not Place in Teen Solo
|Did Not Place in Teen Solo
|0
|-
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|Did Not Place in Teen Solo
|Did Not Place in Teen Solo