Elizabeth Rohm: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2007 | |||
| style="text-align: center; " |Dreamcatcher | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Fire and Ice (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2013 | ||