Jade Chynoweth: Difference between revisions
| Line 58: | Line 58: | ||
|Capri | |Capri | ||
|TV Movie | |TV Movie | ||
|- | |||
|tbd | |||
|''Scared to Death'' | |||
|Champ | |||
|Horror - post-production | |||
|} | |} | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
|Capri | |Capri | ||
|TV Movie | |TV Movie | ||
|- | |||
|tbd | |||
|''Scared to Death'' | |||
|Champ | |||
|Horror - post-production | |||
|} | |} | ||