Jayci Kalb: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2010
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2010
| style="text-align: center; " |Little Bird
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Nick Lazarrini
| style="text-align: center; " |NYCDA Nationals
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Yellow
| style="text-align: center; " |Yellow
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown