Kaitlyn Reiser: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Fire and Ice (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |Fire and Ice (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| Line 108: | Line 111: | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |[[Miranda Maleski]] <br> Leah Pivorotto | | style="text-align: center; " |[[Miranda Maleski]] <br> Leah Pivorotto | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios | ||
|} | |} | ||