Kelsey Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| | | style="text-align: center; " |[[Kamdyn Wedel]] | ||
| style="text-align: center; " |AYO | | style="text-align: center; " |AYO | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Kamdyn Wedel]] | |||
| style="text-align: center; " |Got It! | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]] | |||
| style="text-align: center; " |Legs | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |[[Kaylee Meinholdt]] | |||
| style="text-align: center; " |Sand | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|} | |} | ||